Šis 4.0 MT Sport 4WD (192 hp) dzinējs tika uzstādīts XJ Crossover 5-doors, ko Jeep ražoja no 1988 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 305Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3956cm3 |
| Dzinēja jauda | 192bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 98mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4254mm |
| Platums | 1763mm |
| Augstums | 1626mm |
| Garenbāze | 2576mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1473mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1473mm |
| Klīrenss | 220mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1954litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 932litre |
| Pašmasa | 1545kg |
| Pilnā masa | 2223kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 76litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 640km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pilsētā | 15.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.