Šis 2.1 MT TD 4WD (87 hp) dzinējs tika uzstādīts XJ Crossover 5-doors, ko Jeep ražoja no 1988 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 180Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 2068cm3 |
| Dzinēja jauda | 87bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 89mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2250RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4240mm |
| Platums | 1790mm |
| Augstums | 1623mm |
| Garenbāze | 2576mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1470mm |
| Klīrenss | 220mm |
| Pašmasa | 1456kg |
| Pilnā masa | 2210kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 140km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 19.2second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 76litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.9litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 760 to 960km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 9.9m |
| Pilsētā | 11.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.1 litri / 100km |
| Vidējais | 11.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.