Šis 4.0 AT 4WD (178 hp) dzinējs tika uzstādīts XJ Crossover 5-doors, ko Jeep ražoja no 1988 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1790mm |
| Garums | 4250mm |
| Augstums | 1630mm |
| Garenbāze | 2580mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1470mm |
| Pašmasa | 1535kg |
| Pilnā masa | 2170kg |
| Klīrenss | 206mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 963litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 963litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3960cm3 |
| Dzinēja jauda | 178bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 301Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Cilindra diametrs | 98mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.1second |
| Degvielas tvertnes tilpums | 76litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 20.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 370 to 740km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 24.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.4 litri / 100km |
| Vidējais | 16.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.