Šis 3.0 AT AWD (238 hp) variklis buvo montuojamas WK2 [Restyling] Crossover 5-doors kėbule, kuris Jeep buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Degalų bako talpa | 93.5litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.1litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.9litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.8second |
| Kuras | 95 RON |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 670 to 1 150km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Pakrauto automobilio svoris | 2949kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 2266kg |
| Prošvaisa | 218mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1554litre |
| Min. bagažinės talpa | 457litre |
| Važiuoklės bazė | 2915mm |
| Aukštis | 1792mm |
| Ilgis | 4875mm |
| Plotis | 1943mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | SUV |
| Tūris / talpa | 683kg |
| Permitted road-train weight | 4537kg |
| Apsisukimo spindulys | 11.6m |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Sukimo momentas | 295Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 350RPM |
| Variklio galia | 238bhp |
| Tūris / talpa | 2985cm3 |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Miestas | 16.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.