Šis 3.0 TD Multijet II AT AWD (247 hp) variklis buvo montuojamas WK2 [Restyling] Crossover 5-doors kėbule, kuris Jeep buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4828mm |
| Plotis | 1943mm |
| Aukštis | 1792mm |
| Važiuoklės bazė | 2915mm |
| Prošvaisa | 218mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1554litre |
| Min. bagažinės talpa | 782litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2403kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2949kg |
| Tūris / talpa | 546kg |
| Permitted road-train weight | 6449kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2987cm3 |
| Variklio galia | 247bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 570Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 202km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.2second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.5litre |
| Degalų bako talpa | 93.5litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 010 to 1 440km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.6m |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Miestas | 10.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.