Šis 0.7 AT Turbo (61 hp) variklis buvo montuojamas Autozam Mk Hečbekas kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1998m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3290mm |
| Plotis | 1395mm |
| Aukštis | 1400mm |
| Važiuoklės bazė | 2335mm |
| Priekinė ašis | 1225mm |
| Galinė ašis | 1200mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 660kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 657cm3 |
| Variklio galia | 61bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Cilindro skersmuo | 65mm |
| Stūmoklio eiga | 66mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 90Nm |
| Galios didinimas | Turbina |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 30litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.4litre |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 3 |
| Vidurkis | 5.3 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.