Šis 0.7 MT (55 hp) variklis buvo montuojamas Autozam Mk Hečbekas kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1998m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.4litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 30litre |
| Kuras | 95 RON |
| Tūris / talpa | 658cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 55bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 7 500RPM |
| Sukimo momentas | 57Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 65mm |
| Stūmoklio eiga | 66mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3290mm |
| Plotis | 1395mm |
| Aukštis | 1425mm |
| Važiuoklės bazė | 2335mm |
| Priekinė ašis | 1220mm |
| Galinė ašis | 1200mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 690kg |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 6.5 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.