Šis 2.0 SKYACTIV MT (150 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] SUV kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 210Nm |
|---|---|
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Variklio galia | 150bhp |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Cilindro skersmuo | 83.5mm |
| Stūmoklio eiga | 91.2mm |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring |
|---|---|
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 56litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.3litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.7litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.3second |
| Maksimalus greitis | 197km/h |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.2litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 730 to 1 060km |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
|---|---|
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Pakrauto automobilio svoris | 1945kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 1405kg |
| Prošvaisa | 215mm |
| Galinė ašis | 1590mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1560litre |
| Min. bagažinės talpa | 403litre |
| Ilgis | 4555mm |
| Plotis | 1840mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė ašis | 1585mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Aukštis | 1670mm |
| Miestas | 9.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.