Šis 2.2 SKYACTIV-D AT AWD (150 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 19 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Ilgis | 4555mm |
|---|---|
| Plotis | 1840mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Pakrauto automobilio svoris | 2120kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1678kg |
| Kėbulas | SUV |
| Min. bagažinės talpa | 503litre |
| Priekinė ašis | 1585mm |
| Prošvaisa | 210mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Aukštis | 1670mm |
| Galinė ašis | 1590mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1620litre |
| Tūris / talpa | 442kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1145/1085kg |
| Permitted road-train weight | 4120kg |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Cylindrical springs |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
|---|---|
| Apsisukimo spindulys | 11.7m |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Maksimalus greitis | 195km/h |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.9litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.4litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.2second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.5litre |
| Degalų bako talpa | 58litre |
| Kuras | Dyzelinas |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 910 to 1 180km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 500RPM |
|---|---|
| Variklio galia | 150bhp |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Sukimo momentas | 380Nm |
| Tūris / talpa | 2191cm3 |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800up to 2 600 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 94.3mm |
| Miestas | 7.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.