Šis 2.3 MT (141 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Minivenas kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2003m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 195Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 2261cm3 |
| Variklio galia | 141bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Cilindro skersmuo | 87.5mm |
| Stūmoklio eiga | 94mm |
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4750mm |
| Plotis | 1830mm |
| Aukštis | 1745mm |
| Važiuoklės bazė | 2840mm |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Galinė ašis | 1545mm |
| Prošvaisa | 155mm |
| Maks. bagažinės talpa | 487litre |
| Min. bagažinės talpa | 487litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1675kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2270kg |
| Tūris / talpa | 595kg |
| Permitted road-train weight | 3870kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.8second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.1litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 850km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Wishbone, Dampers, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Miestas | 16 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.