Šis 2.5 AT (162 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Minivenas kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2003m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 224Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 2495cm3 |
| Variklio galia | 162bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 250RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 81.6mm |
| Stūmoklio eiga | 79.5mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4250RPM |
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4750mm |
| Plotis | 1830mm |
| Aukštis | 1745mm |
| Važiuoklės bazė | 2840mm |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Galinė ašis | 1545mm |
| Prošvaisa | 155mm |
| Maks. bagažinės talpa | 487litre |
| Min. bagažinės talpa | 487litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1661kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.8litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500 to 640km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Wishbone, Dampers, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Miestas | 15.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.