Šis 1.8 AT 7seat (135 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.5litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Kuras | 92 RON |
| Tūris / talpa | 1840cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 135bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 200RPM |
| Sukimo momentas | 162Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 85mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4295mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1570mm |
| Važiuoklės bazė | 2670mm |
| Priekinė ašis | 1475mm |
| Galinė ašis | 1480mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1300kg |
| Min. bagažinės talpa | 370litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1848litre |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 10.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.