Šis 3.0 AT 4WD (207 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] AU-spec crossover 5-doors kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2008m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 276Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 2967cm3 |
| Variklio galia | 207bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 79.5mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4750RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4470mm |
| Plotis | 1825mm |
| Aukštis | 1775mm |
| Važiuoklės bazė | 2620mm |
| Priekinė ašis | 1550mm |
| Galinė ašis | 1530mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1892litre |
| Min. bagažinės talpa | 841litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1627kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2046kg |
| Tūris / talpa | 419kg |
| Permitted road-train weight | 3646kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.9litre |
| Degalų bako talpa | 61litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Vidurkis | 13.1 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.