Šis S4.0 AMG Speedshift DCT 7G (510 hp) variklis buvo montuojamas C190 Kupė kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Pakrauto automobilio svoris | 1890kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 1645kg |
| Priekinė ašis | 1680mm |
| Važiuoklės bazė | 2630mm |
| Aukštis | 1289mm |
| Ilgis | 4546mm |
| Plotis | 1939mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Kėbulas | Kupė |
| Galinė ašis | 1651mm |
| Min. bagažinės talpa | 286litre |
| Maks. bagažinės talpa | 286litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.9litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.5litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 3.8second |
| Maksimalus greitis | 310km/h |
| Kuras | 98 RON |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 520 to 820km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
|---|---|
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Sukimo momentas | 650Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000 to 6 500RPM |
| Variklio galia | 510bhp |
| Tūris / talpa | 3982cm3 |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 5 000 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Miestas | 15 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.