Šis C4.0 AMG Speedshift DCT 7G (557 hp) variklis buvo montuojamas C190 Roadster kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Roadster |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4551mm |
| Plotis | 2007mm |
| Aukštis | 1260mm |
| Važiuoklės bazė | 2630mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1735kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1940kg |
| Tūris / talpa | 205kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 800/935kg |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.4litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 430 to 720km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 316km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 3.7second |
| Tūris / talpa | 3982cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 557bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 750 to 6 750RPM |
| Sukimo momentas | 680Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1900up to 5 750 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.5m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Miestas | 18.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.