Šis 4.0 AMG Speedshift DCT 7G (476 hp) variklis buvo montuojamas C190 Roadster kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Roadster |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4544mm |
| Plotis | 1939mm |
| Aukštis | 1259mm |
| Važiuoklės bazė | 2630mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1670kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1940kg |
| Tūris / talpa | 270kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 780/890kg |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.4litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 830km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 302km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4second |
| Tūris / talpa | 3982cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 476bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 630Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1700up to 5 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.5m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Miestas | 14.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.