Šis C43 4Matic 9G-Tronic (367 hp) variklis buvo montuojamas W205/S205/C205 AMG sedan 4-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8litre |
| Degalų bako talpa | 66litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 610 to 1 030km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 270km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.7second |
| Tūris / talpa | 2996cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 367bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 520Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 9 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.29m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4686mm |
| Plotis | 1810mm |
| Aukštis | 1442mm |
| Važiuoklės bazė | 2840mm |
| Priekinė ašis | 1588mm |
| Galinė ašis | 1570mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1690kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2225kg |
| Min. bagažinės talpa | 480litre |
| Maks. bagažinės talpa | 480litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Lever, Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Miestas | 13 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.