Šis C63 S SPEEDSHIFT DCT (510 hp) variklis buvo montuojamas W205/S205/C205 AMG sedan 4-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.2litre |
| Degalų bako talpa | 66litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 610 to 990km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4second |
| Tūris / talpa | 3982cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 510bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 500 to 6 250RPM |
| Sukimo momentas | 700Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 4 500 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.29m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4686mm |
| Plotis | 1810mm |
| Aukštis | 1442mm |
| Važiuoklės bazė | 2840mm |
| Priekinė ašis | 1588mm |
| Galinė ašis | 1570mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1730kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2180kg |
| Tūris / talpa | 450kg |
| Min. bagažinės talpa | 435litre |
| Maks. bagažinės talpa | 435litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Lever, Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Miestas | 13 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.