Šis C180 9G-Tronic (156 hp) variklis buvo montuojamas W205/S205/C205 Universalas kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.4litre |
| Degalų bako talpa | 41litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 750km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 222km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.5second |
| Tūris / talpa | 1595cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 156bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 300RPM |
| Sukimo momentas | 250Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1200up to 4 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 9 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.22m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4702mm |
| Plotis | 1810mm |
| Aukštis | 1457mm |
| Važiuoklės bazė | 2840mm |
| Priekinė ašis | 1584mm |
| Galinė ašis | 1566mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1500kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2075kg |
| Tūris / talpa | 575kg |
| Min. bagažinės talpa | 490litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1510litre |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 9.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.