Šis C200 4Matic 9G-Tronic (184 hp) variklis buvo montuojamas W205/S205/C205 Universalas kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.3litre |
| Degalų bako talpa | 41litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 450 to 660km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 229km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.6second |
| Tūris / talpa | 1991cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 184bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 300Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1200up to 4 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 9 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.45m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4702mm |
| Plotis | 1810mm |
| Aukštis | 1457mm |
| Važiuoklės bazė | 2840mm |
| Priekinė ašis | 1584mm |
| Galinė ašis | 1566mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1605kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2180kg |
| Tūris / talpa | 575kg |
| Permitted road-train weight | 3980kg |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 11 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.