Šis CL 600 5G-Tronic (500 hp) variklis buvo montuojamas C215 [Restyling] Kupė kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 23litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.7litre |
| Degalų bako talpa | 88litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 380 to 820km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.8second |
| Tūris / talpa | 5513cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 500bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 800Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800up to 3 500 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų skaičius | 12 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 87mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4993mm |
| Plotis | 1857mm |
| Aukštis | 1398mm |
| Važiuoklės bazė | 2885mm |
| Priekinė ašis | 1577mm |
| Galinė ašis | 1579mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2075kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2500kg |
| Tūris / talpa | 425kg |
| Min. bagažinės talpa | 450litre |
| Maks. bagažinės talpa | 450litre |
| Permitted road-train weight | 4600kg |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 27.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.