Šis GL 420 CDI 7G-Tronic 4MATIC 7 places (306 hp) variklis buvo montuojamas X164 SUV kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.6litre |
| Degalų bako talpa | 100litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 640 to 1 090km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 230km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.6second |
| Tūris / talpa | 3996cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 306bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 600RPM |
| Sukimo momentas | 700Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000up to 2 600 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.1m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 57 |
|---|---|
| Ilgis | 5088mm |
| Plotis | 1920mm |
| Aukštis | 1840mm |
| Važiuoklės bazė | 3075mm |
| Priekinė ašis | 1645mm |
| Galinė ašis | 1648mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2585kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3250kg |
| Tūris / talpa | 665kg |
| Min. bagažinės talpa | 680litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2300litre |
| Loading height | 802mm |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Double wishbone, Dampers |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 17.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.