Šis GL 450 7G-Tronic 4MATIC (340 hp) variklis buvo montuojamas X164 SUV kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.1litre |
| Degalų bako talpa | 100litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 970km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 235km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.2second |
| Tūris / talpa | 4663cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 340bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 460Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2700up to 5 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 92.9mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.1m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5088mm |
| Plotis | 1920mm |
| Aukštis | 1840mm |
| Važiuoklės bazė | 3075mm |
| Priekinė ašis | 1645mm |
| Galinė ašis | 1648mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2430kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3150kg |
| Tūris / talpa | 720kg |
| Min. bagažinės talpa | 680litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2300litre |
| Loading height | 802mm |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Double wishbone, Dampers |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 21.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.