Šis GL 350 BlueTec 7G-Tronic Plus 4Matic (258 hp) variklis buvo montuojamas X166 Crossover 5-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.4litre |
| Degalų bako talpa | 112litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 380 to 1 620km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 220km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.9second |
| Tūris / talpa | 2987cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 258bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 600RPM |
| Sukimo momentas | 620Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600up to 2 400 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 57 |
|---|---|
| Ilgis | 5120mm |
| Plotis | 1934mm |
| Aukštis | 1850mm |
| Važiuoklės bazė | 3075mm |
| Priekinė ašis | 1655mm |
| Galinė ašis | 1675mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2455kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3250kg |
| Tūris / talpa | 795kg |
| Min. bagažinės talpa | 680litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2300litre |
| Permitted road-train weight | 6750kg |
| Loading height | 820mm |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Double wishbone, Dampers |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 9.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.