Šis GL 400 7G-Tronic Plus 4Matic (333 hp) variklis buvo montuojamas X166 Crossover 5-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.2litre |
| Degalų bako talpa | 112litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 970 to 1 440km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 245km/h |
| Tūris / talpa | 2996cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 333bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 250RPM |
| Sukimo momentas | 480Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600up to 4 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5120mm |
| Plotis | 1934mm |
| Aukštis | 1850mm |
| Važiuoklės bazė | 3075mm |
| Priekinė ašis | 1655mm |
| Galinė ašis | 1675mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2521kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3150kg |
| Tūris / talpa | 629kg |
| Min. bagažinės talpa | 680litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2300litre |
| Loading height | 820mm |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Double wishbone, Dampers |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 13.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.