Šis AMG 63 4MATIC 7G-TRONIC (557 hp) variklis buvo montuojamas W166/C292 AMG crossover 5-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.9litre |
| Degalų bako talpa | 93litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 590 to 960km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.3second |
| Tūris / talpa | 5461cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 557bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 750RPM |
| Sukimo momentas | 700Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 5 500 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4900mm |
| Plotis | 2003mm |
| Aukštis | 1700mm |
| Važiuoklės bazė | 2915mm |
| Priekinė ašis | 1658mm |
| Galinė ašis | 1725mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2350kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3050kg |
| Tūris / talpa | 700kg |
| Min. bagažinės talpa | 650litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1720litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Miestas | 19 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.