Šis 43 AMG 4MATIC 9G-TRONIC (367 hp) variklis buvo montuojamas W166/C292 AMG crossover 5-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
| Maks. bagažinės talpa | 1720litre |
|---|---|
| Min. bagažinės talpa | 650litre |
| Tūris / talpa | 660kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2880kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2220kg |
| Galinė ašis | 1725mm |
| Priekinė ašis | 1658mm |
| Važiuoklės bazė | 2915mm |
| Aukštis | 1700mm |
| Plotis | 2003mm |
| Ilgis | 4900mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | SUV |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 9 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800up to 4 000 RPM |
| Sukimo momentas | 520Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 500 to 6 000RPM |
| Variklio galia | 367bhp |
| Tūris / talpa | 2996cm3 |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.7second |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 248km/h |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Kuras | 95 RON |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 820 to 1 210km |
| Degalų bako talpa | 93litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.7litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.3litre |
| Miestas | 13.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.