Šis R350 BlueEFFICIENCY 4MATIC 7G-Tronic long base (306 hp) variklis buvo montuojamas W251 [Restyling] Minivenas kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.1litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 600 to 980km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 245km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.9second |
| Tūris / talpa | 3498cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 306bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 370Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500up to 5 250 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 5157mm |
| Plotis | 1922mm |
| Aukštis | 1674mm |
| Važiuoklės bazė | 3215mm |
| Priekinė ašis | 1661mm |
| Galinė ašis | 1651mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2235kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2880kg |
| Tūris / talpa | 645kg |
| Min. bagažinės talpa | 633litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2385litre |
| Permitted road-train weight | 4980kg |
| Loading height | 714mm |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 16 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.