Šis R350 CDI 4MATIC 7G-Tronic (265 hp) variklis buvo montuojamas W251 [Restyling] Minivenas kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.5litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 730 to 1 140km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 235km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.6second |
| Tūris / talpa | 2987cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 265bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Sukimo momentas | 620Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600up to 2 400 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4922mm |
| Plotis | 1922mm |
| Aukštis | 1674mm |
| Važiuoklės bazė | 2980mm |
| Priekinė ašis | 1661mm |
| Galinė ašis | 1651mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2250kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2880kg |
| Tūris / talpa | 630kg |
| Min. bagažinės talpa | 550litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1950litre |
| Permitted road-train weight | 4980kg |
| Loading height | 714mm |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 12.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.