Šis R320 CDI 4MATIC 7G-Tronic long base (224 hp) variklis buvo montuojamas W251 Minivan 5-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 22 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.3litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 660 to 1 050km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 222km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.8second |
| Tūris / talpa | 2987cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 224bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Sukimo momentas | 510Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600up to 2 800 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 5173mm |
| Plotis | 1922mm |
| Aukštis | 1661mm |
| Važiuoklės bazė | 3215mm |
| Priekinė ašis | 1643mm |
| Galinė ašis | 1636mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2295kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2920kg |
| Tūris / talpa | 625kg |
| Min. bagažinės talpa | 633litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2385litre |
| Permitted road-train weight | 5020kg |
| Loading height | 695mm |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 14 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.