Šis R500 4MATIC 7G-Tronic (388 hp) variklis buvo montuojamas W251 Minivan 5-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 22 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.2litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 430 to 800km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.1second |
| Tūris / talpa | 5461cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 388bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 530Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800up to 4 800 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 98mm |
| Stūmoklio eiga | 90.5mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.7m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4938mm |
| Plotis | 1922mm |
| Aukštis | 1661mm |
| Važiuoklės bazė | 2980mm |
| Priekinė ašis | 1643mm |
| Galinė ašis | 1636mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2220kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2880kg |
| Tūris / talpa | 660kg |
| Min. bagažinės talpa | 550litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1950litre |
| Permitted road-train weight | 4980kg |
| Loading height | 695mm |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 22.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.