Šis S63 AMG 7G-TRONIC PLUS 4Matic (585 hp) variklis buvo montuojamas W222/C217/A217 AMG coupe 2-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.3litre |
| Degalų bako talpa | 92litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 650 to 1 150km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 3.9second |
| Tūris / talpa | 5461cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 585bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 900Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2250up to 3 750 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 98mm |
| Stūmoklio eiga | 90.5mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 5044mm |
| Plotis | 1913mm |
| Aukštis | 1422mm |
| Važiuoklės bazė | 2945mm |
| Priekinė ašis | 1625mm |
| Galinė ašis | 1649mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2070kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2545kg |
| Tūris / talpa | 475kg |
| Min. bagažinės talpa | 400litre |
| Maks. bagažinės talpa | 400litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Lever, Dampers |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Miestas | 17 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.