Šis S350 d 9G-Tronic 4Matic long base (249 hp) variklis buvo montuojamas W222/C217/A217 Sedanas (4 durų) kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 16 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.4litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 080 to 1 380km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.5second |
| Tūris / talpa | 2987cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 249bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 600RPM |
| Sukimo momentas | 620Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600up to 2 400 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 9 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.3m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 45 |
|---|---|
| Ilgis | 5246mm |
| Plotis | 1899mm |
| Aukštis | 1496mm |
| Važiuoklės bazė | 3165mm |
| Priekinė ašis | 1624mm |
| Galinė ašis | 1637mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1975kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2690kg |
| Tūris / talpa | 715kg |
| Min. bagažinės talpa | 510litre |
| Maks. bagažinės talpa | 510litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Dampers |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 8.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.