Šis S560 9G-Tronic 4Matic long base (469 hp) variklis buvo montuojamas W222/C217/A217 Sedanas (4 durų) kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 16 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 5271mm |
| Plotis | 1905mm |
| Aukštis | 1496mm |
| Važiuoklės bazė | 3165mm |
| Priekinė ašis | 1630mm |
| Galinė ašis | 1643mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2125kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2805kg |
| Tūris / talpa | 680kg |
| Min. bagažinės talpa | 530litre |
| Maks. bagažinės talpa | 530litre |
| Permitted road-train weight | 4905kg |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.3litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 650 to 1 070km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.9second |
| Tūris / talpa | 3982cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 469bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 250 to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 700Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000up to 4 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 9 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.3m |
| Priekinė važiuoklė | Pneumatic, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Pneumatic, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Miestas | 14.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.