Šis 311 CDI MT L3H2 (109 hp) variklis buvo montuojamas W901-905 [2-й Restyling] Classic van kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.1litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 650 to 960km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Tūris / talpa | 2148cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 109bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Sukimo momentas | 280Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600up to 2 400 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 14.3m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
|---|---|
| Ilgis | 6590mm |
| Plotis | 1933mm |
| Aukštis | 2610mm |
| Važiuoklės bazė | 4025mm |
| Priekinė ašis | 1652mm |
| Galinė ašis | 1652mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2185kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3500kg |
| Tūris / talpa | 1315kg |
| Permitted road-train weight | 6300kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 4215x1736x1917mm |
| Loading height | 650mm |
| Cargo compartment volume | 13.4m3 |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring, Dampers, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 13.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.