Šis 515 CDI MT long base (150 hp) variklis buvo montuojamas W906 Chassis 2-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 61 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.2litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Tūris / talpa | 2148cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Sukimo momentas | 330Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1200up to 2 400 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 88mm |
| Stūmoklio eiga | 88.3mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 15.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 6680mm |
| Plotis | 1990mm |
| Aukštis | 2440mm |
| Važiuoklės bazė | 4325mm |
| Pakrauto automobilio svoris | 5000kg |
| Permitted road-train weight | 7000kg |
| Kėbulas | Chassis |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 8.3 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.