Šis 524 AT long base (258 hp) variklis buvo montuojamas W906 Chassis 4-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 52 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.8litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 100litre |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Tūris / talpa | 3498cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 258bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 900RPM |
| Sukimo momentas | 340Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500up to 5 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 15.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 6 |
|---|---|
| Ilgis | 6680mm |
| Plotis | 1990mm |
| Aukštis | 2420mm |
| Važiuoklės bazė | 4325mm |
| Pakrauto automobilio svoris | 5000kg |
| Tūris / talpa | 1680kg |
| Permitted road-train weight | 7000kg |
| Kėbulas | Chassis |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 14.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.