Šis 316 AT long base high roof (156 hp) variklis buvo montuojamas W906 Minibus 4-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 46 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.2litre |
| Degalų bako talpa | 100litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 640 to 990km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Tūris / talpa | 1796cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 156bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 240Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000up to 4 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 15.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 9 |
|---|---|
| Ilgis | 6945mm |
| Plotis | 1993mm |
| Aukštis | 2715mm |
| Važiuoklės bazė | 4325mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2240kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3500kg |
| Tūris / talpa | 1260kg |
| Permitted road-train weight | 5500kg |
| Loading height | 583mm |
| Kėbulas | Minibus |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 18.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.