Šis 2.2 CDI MT Fun extended (163 hp) variklis buvo montuojamas W639 [Restyling] Minibus 4-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 31 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.3litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 840 to 1 150km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 188km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.1second |
| Tūris / talpa | 2143cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 163bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Sukimo momentas | 360Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600up to 2 400 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 6 |
|---|---|
| Ilgis | 5008mm |
| Plotis | 1901mm |
| Aukštis | 1875mm |
| Važiuoklės bazė | 3200mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2050kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2800kg |
| Tūris / talpa | 750kg |
| Permitted road-train weight | 4800kg |
| Kėbulas | Minibus |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 10.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.