Šis 3.0 CDi TouchShift extra long (224 hp) variklis buvo montuojamas W639 [Restyling] Minibus 4-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 31 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.5litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 690 to 1 060km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 201km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.1second |
| Tūris / talpa | 2987cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 224bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Sukimo momentas | 440Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1400up to 2 800 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 6 |
|---|---|
| Ilgis | 5238mm |
| Plotis | 1901mm |
| Aukštis | 1875mm |
| Važiuoklės bazė | 3430mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2180kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3050kg |
| Tūris / talpa | 920kg |
| Permitted road-train weight | 4940kg |
| Loading height | 522mm |
| Kėbulas | Minibus |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Automatic adjustment of clearance |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 12.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.