Šis 110 CDI MT extra long (95 hp) variklis buvo montuojamas W639 [Restyling] Van kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 14 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.7litre |
| Degalų bako talpa | 84litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 870 to 1 290km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Tūris / talpa | 2143cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 95bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Sukimo momentas | 250Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1200up to 2 400 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 23 |
|---|---|
| Ilgis | 5238mm |
| Plotis | 1901mm |
| Aukštis | 1900mm |
| Važiuoklės bazė | 3430mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1850kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2800kg |
| Tūris / talpa | 950kg |
| Permitted road-train weight | 4600kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 2897x1650x1264mm |
| Loading height | 560mm |
| Cargo compartment volume | 6.2m3 |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 11.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.