Šis 122 CDI AT extended (224 hp) variklis buvo montuojamas W639 [Restyling] Van kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 14 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.8litre |
| Degalų bako talpa | 84litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 760 to 1 180km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Tūris / talpa | 2987cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 224bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Sukimo momentas | 440Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1400up to 2 800 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 23 |
|---|---|
| Ilgis | 5008mm |
| Plotis | 1901mm |
| Aukštis | 1902mm |
| Važiuoklės bazė | 3200mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1825kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2800kg |
| Tūris / talpa | 975kg |
| Permitted road-train weight | 4600kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 2667x1650x1264mm |
| Loading height | 562mm |
| Cargo compartment volume | 5.7m3 |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 12.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.