Šis 4.0 AT (208 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Mercury buvo gaminamas nuo 1996m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 339Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 3996cm3 |
| Variklio galia | 208bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 250RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 100.4mm |
| Stūmoklio eiga | 84.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4990mm |
| Plotis | 1875mm |
| Aukštis | 1830mm |
| Važiuoklės bazė | 2830mm |
| Priekinė ašis | 1490mm |
| Galinė ašis | 1490mm |
| Prošvaisa | 170mm |
| Maks. bagažinės talpa | 2310litre |
| Min. bagažinės talpa | 1205litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1880kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2510kg |
| Kuras | 80 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 177km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 12.4litre |
| Degalų bako talpa | 79litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500 to 640km |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 18.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 14.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.