Šis 4.0 AT (213 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Mercury buvo gaminamas nuo 1996m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 326Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 3996cm3 |
| Variklio galia | 213bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 250RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 100.3mm |
| Stūmoklio eiga | 84.3mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3250RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4790mm |
| Plotis | 1875mm |
| Aukštis | 1830mm |
| Važiuoklės bazė | 2830mm |
| Priekinė ašis | 1490mm |
| Galinė ašis | 1490mm |
| Prošvaisa | 170mm |
| Maks. bagažinės talpa | 2310litre |
| Min. bagažinės talpa | 1205litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1760kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2510kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11.1litre |
| Degalų bako talpa | 79litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 430 to 710km |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Miestas | 21.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 13.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.