Šis 3.0 AT (147 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Mercury buvo gaminamas nuo 1989m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8litre |
| Degalų bako talpa | 61litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 510 to 760km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 190km/h |
| Tūris / talpa | 2986cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 147bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 250RPM |
| Sukimo momentas | 230Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 80mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5070mm |
| Plotis | 1850mm |
| Aukštis | 1410mm |
| Važiuoklės bazė | 2760mm |
| Priekinė ašis | 1560mm |
| Galinė ašis | 1560mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1535kg |
| Min. bagažinės talpa | 455litre |
| Maks. bagažinės talpa | 455litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 14.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.