Šis 3.0 AT (203 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Mercury buvo gaminamas nuo 1989m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 271Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 2967cm3 |
| Variklio galia | 203bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 750RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 79mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 5070mm |
| Plotis | 1850mm |
| Aukštis | 1410mm |
| Važiuoklės bazė | 2760mm |
| Priekinė ašis | 1560mm |
| Galinė ašis | 1560mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Min. bagažinės talpa | 455litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1545kg |
| Maks. bagažinės talpa | 455litre |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 200km/h |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 880km |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 15.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.