Šis 3.0 AT (151 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Mercury buvo gaminamas nuo 1992m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 235Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 2960cm3 |
| Variklio galia | 151bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 800RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 87mm |
| Stūmoklio eiga | 83mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4823mm |
| Plotis | 1872mm |
| Aukštis | 1717mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Priekinė ašis | 1610mm |
| Galinė ašis | 1610mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1800kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.2litre |
| Degalų bako talpa | 76litre |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Vidurkis | 14.6 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.