Šis 3.3 AT (173 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Mercury buvo gaminamas nuo 1992m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.5litre |
| Degalų bako talpa | 76litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 550 to 780km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 176km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11second |
| Tūris / talpa | 3275cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 173bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 800RPM |
| Sukimo momentas | 271Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 91.5mm |
| Stūmoklio eiga | 83mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4950mm |
| Plotis | 1900mm |
| Aukštis | 1780mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Priekinė ašis | 1610mm |
| Galinė ašis | 1610mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1815kg |
| Min. bagažinės talpa | 305litre |
| Maks. bagažinės talpa | 3840litre |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 16.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.