Šis 1.5 Turbo MT (150 hp) variklis buvo montuojamas Z30 CZC cabriolet kėbule, kuris Mitsubishi buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2008m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.1litre |
| Degalų bako talpa | 47litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 800km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 205km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.4second |
| Tūris / talpa | 1468cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 210Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 75.5mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 3885mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1457mm |
| Važiuoklės bazė | 2500mm |
| Priekinė ašis | 1460mm |
| Galinė ašis | 1445mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1200kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1530kg |
| Tūris / talpa | 330kg |
| Min. bagažinės talpa | 190litre |
| Maks. bagažinės talpa | 460litre |
| Kėbulas | Kabrioletas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 10.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.