Šis 3.0 AT 4WD (185 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Mitsubishi buvo gaminamas nuo 1994m. iki 1997m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Kuras | 95 RON |
| Tūris / talpa | 2972cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 185bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 265Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 91.1mm |
| Stūmoklio eiga | 76mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 78 |
|---|---|
| Ilgis | 4685mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 2070mm |
| Važiuoklės bazė | 2800mm |
| Priekinė ašis | 1440mm |
| Galinė ašis | 1435mm |
| Prošvaisa | 190mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2090kg |
| Min. bagažinės talpa | 375litre |
| Maks. bagažinės talpa | 805litre |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 12 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.